Witamina C - BackToComfort

SOD-C antioxidant peel

Silnie antyoksydacyjny i revitalizujący zabieg na bazie witaminy C i dysmutazy ponadtlenkowej połączony z odświerzającym i oczyszczającym peelingiem chemicznym dostepne tylko w Centrum Dermatologii Symbiosis

Są to zabiegi przeznaczone dla osób, które lubią dbać o skórę systematycznie w gabinecie u których cera narażona jest codzienne korzystanie z makijażu. Oczekują aby ich skóra była zawsze świeża, napięta i gładka. Mają intensywny tryb życia, uniemożliwiający korzystanie z wyłączających na dłuższy czas zabiegów złuszczających oraz ostrzykiwań. Zalecamy łącznie zabiegu z koktajlem witaminy c podawanym dożylnie.

Skóra po zabiegu: Jest świeża, gładka i napięta. Można wykonać makijaż i od razu wrócić do pracy. Idealny zabieg przed wielkim wyjściem.

Polecamy pakiety zabiegowe

Cena: 1 zabieg - 200PLN

  • Pakiet revitalizujący: 5 zabiegów + serum SOD-C 20% 1000 PLN ,-
  • Pakiet intensywny: 5 zabiegów + serum SOC-C 20% + kroplówki koktajl antyoksydacyjny elektrolity z witaminą c 1500 PLN

(zabiegi wykonuje się 1 x na miesiąc, przy zmęczonej, zanieczyszczonej skórze zalecamy serię wykonywaną 1 x 10 dni oraz kroplówki witaminowe podczas zabiegu)

Centrum Dermatologii Symbiosis jest podmiotem leczniczym o profilu dermatologiczym. U nas znajdziesz poradę jak odzyskać i utrzymać estetyczny wygląd w zdrowiu jak w chorobach dermatologicznych. Łączymy ze sobą kliniczne leczenie dermatologiczne z nowoczesnymi zabiegami kosmetologii leczniczej i medycyny estetycznej.

skontaktuj się z nami