Cistacea-M peel - oczyszczanie cery

Cistacea-M peel zabiegi Back To Comfort -oczyszczanie cery wrażliwej
Created by Ewa Kilian-Pięta

Zabieg oczyszczający przeznaczony szczególnie dla cery wrażliwej z trądzikiem różowatym lub jako bezpośrednie przygotowanie przed zabiegami laserowymi, mezoterapią i znieczuleniem.

Polega na dokładnym "rozpuszczeniu" zaskórników bez konieczności wyciskania. 

Krystalizująca formuła kwasu migdałowego i naturalny wyciąg z czystka sprawia, że skóra po zabiegu jest świeża, gładka i  bez podrażnień. Zabieg można wykonać bezpośrednio przed wielkim wyjściem ponieważ zapobiega świeceniu się skóry i napina ją, działając liftingująco.

Systemytyczne zabiegi wykonywane 1x w miesiącu zapobiegają nawrotowi trądziku, zanieczyszczeniu i wrażliwości skóry.

  • Cistacea-M peel  - 200 PLN 1h
    odświeżenie i oczyszczenie skóry połączone ze skoncentrowanym serumantyoksydacyjnym, maską nawilżajacą i relaksem
  • Cistacea-M peel lidocaine - 150 PLN 1h
    oczyszczenie, odkażenie połączone ze znieczuleniem skóry, które dzięki usunięciu zanieczyszczeń z głębszych warstw naskórka zdecydowanie zwiększa komfort zabiegów tj. mezoterapia i peelingi laserowe.
  • Cistacea-M anti-flash - 250 PLN 1h
    Specjalistyczny zabieg przeznaczony dla osób przed "wielkim wyjściem", polegającym na dokładnym oczyszczeniu bez podrażnień oraz aplikacji leków, które niwelują rumień oraz łojotok. Skóra po zabiegu jest napięta, bez napadowego rumienia i bez przetłuszczania się. Efekt utrzymuje się 24-48h. 

Centrum Dermatologii Symbiosis jest podmiotem leczniczym o profilu dermatologiczym. U nas znajdziesz poradę jak odzyskać i utrzymać estetyczny wygląd w zdrowiu jak w chorobach dermatologicznych. Łączymy ze sobą kliniczne leczenie dermatologiczne z nowoczesnymi zabiegami kosmetologii leczniczej i medycyny estetycznej.

skontaktuj się z nami